Jdi na obsah Jdi na menu
 


Láska mezi písmenky - Jodi Picoultová a Samantha van Leerová

20. 4. 2016

8.jpg

Co by se stalo, kdyby se princ z pohádky ocitl v našem světě a musel třeba chodit do školy? A naopak, co by obyčejný kluk dělal v pohádkovém příběhu? Šestnáctileté Delilah se povedlo nemožné – dokázala vytáhnout okouzlujícího prince ze stránek oblíbené pohádky a vyměnit ho za svého kamaráda Edgara. Setkat se tváří tvář s Oliverem bylo jako kouzlo, ale co s takovým princem v našem světě? Přece jen tu máme trochu jiná pravidla, a tak se Oliver musí stát obyčejný klukem a začít chodit do školy, i když ani neví, jak se přechází přes ulici. Zato Edgar se musí vypořádat s rolí chrabrého prince, jehož život se při každém čtení opakuje. Hranice mezi stránkami knihy a skutečností je sice průchozí, ale může najít princ z pohádkového příběhu svůj šťastný konec v našem světě?

Známá autorka Jodi Picoultová, bez přehánění jedna ze současných nejuznávanějších a zároveň nejúspěšnějších světových spisovatelek, napsala vtipnou romanci, v níž se realita střetává se světem pohádek.

 

Počet stran: 320
Rozměr: 130 x 200 mm
Doporučená cena: 329 Kč

Kniha vyjde v průběhu měsíce dubna

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×