Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jste hladoví po dalším strhujícím čtení? Edice Hunger Games pokračuje 2. dílem!

6. 10. 2010
Fanouškům,  kteří již stačili propadnout chytlavému a neokoukanému ději první knihy fantasy trilogie s názvem HUNGER GAMES, přinášíme jistě  dobrou zprávu. Nakladatelství FRAGMENT v rámci své podzimní nabídky knižních titulů s fantasy tématikou přichází s  pokračováním tohoto světového bestselleru americké autorky Suzanne Collinsové. Na knižních pultech se tak již 11. října 2010 objeví druhý díl strhujícího příběhu plného napětí i romantiky s názvem „Vražedná pomsta“. Skvěle zpracovaný námět knih oceňují i mistři svého oboru Stephen King a Stephenie Meyerová. Po Harry Potterovi je současně jedinou knihou pro mládež, jejíž recenze se dostala do hlavní kulturní rubriky New York Times.
 
V prvním díle jsme se seznámili s Katniss a Peetou, kteří se společně s dalšími dívkami a chlapci z ostatních krajů stali nedobrovolnými účastníky „hladových her“. Doslova v přímém přenosu se utkali o holý život. Opustili jsme je poté, co se díky aktu vzdoru stali oba dva vítězi v drsné reality show.
Nyní mají čtenáři opět příležitost začít fandit oběma hlavním hrdinům a prožívat s nimi jejich další osudy v očekávání pomsty všemocného Kapitolu. 
 
Pokud se chcete dozvědět víc o celé sérii, autorce nebo si prohlédnout video, sledujte speciální internetové stránky www.hunger-games.cz.  
Od 1. října 2010 tam naleznete také kapitolu z druhého dílu ke stažení ZDARMA.
 
ObrazekAnotace:
 
Jste hladoví po dalším strhujícím čtení?
Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje!
Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných. Překvapivé výsledky zápasu v drsné reality show však povzbudily obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj.   Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?
 
Autor:          Suzanne Collinsová
Překlad:        Zdík Dušek
 
 
145x210 mm, brož., 336 str., 349 Kč
 
 

Na jaře 2010 vyšel 1. díl tohoto světového bestselleru s názvem „Aréna smrti“.

Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×