Jdi na obsah Jdi na menu
 


Iva Macků - Normální porucha

26. 4. 2011

2.jpg

O nelehkém boji s těžkým zadkem a jinými závažnými problémy Vanda je gymnazistka lehce znuděná rodným maloměstem, ve kterém se moc zajímavého neděje. Tedy snad až na zdejší hudební scénu… Vanda se totiž zakouká do zpěváka rockové kapely. I proto posílí svůj boj se špeky a dosud nezkrocenou vášní pro čokoládu a další kalorické bomby. Její touha být štíhlá jako modelka se ovšem pomalu vymyká kontrole. Navíc jí ze života ze dne na den zmizí nejbližší – a zároveň nejvzdálenější – člověk na světě. Dokáže se Vanda poprat s osudem i sama se sebou?
229 Kč | vázaná bez přebalu | 152 stran | 130 x 200 mm
IVA MACKŮ (*1979) po studiích psychologie v Brně pracovala jako dětská a dopravní psycholožka, až zakotvila v jedné pražské reklamní agentuře na pozici copywriter. Kromě reklam píše i dívčí romány pro dívky od 10 let, články do novin a podle jejího scénáře se v současné době připravuje večerníček.
Mladá fronta a.s.
www.kniha.cz
www.mf.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×