Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tom Wood - Krycí jméno Tesseract Nepřítel

8. 5. 2013

kryci-jmeno-tesseract---nepritel.jpg

Nájemný vrah, před kterým blednou i jména jako Šakal nebo Viktor Čistič, ve službách CIA! Kdo je ale přítel a kdo nepřítel?
 
Zabiják s krycím jménem Tesseract se pod tlakem okolností rozhodl dát se zapsat na výplatní listinu někdejšího nepřítele. Pro začátek dostane od CIA za úkol odstřelit jiného nájemného vraha, který má zlikvidovat vlivného ruského obchodníka se zbraněmi.
A tím se celý kolotoč roztočí. Dva nejbohatší světoví překupníci zbraní se náhle pouštějí navzájem do války. Přesně podle scénáře CIA, která jimi hýbe jako loutkami. Jenže jakou roli v tom hraje Tesseract? To ani on sám neví jistě. Jako obvykle jsou ale ve hře brutalita, smrt a zrada.
 
Ať už je to v Bukurešti, v Berlíně nebo v Minsku, všude budeme bez dechu přihlížet neuvěřitelným akcím. A přestože na zabíjení lidí není vůbec nic obdivuhodného, nejspíš se kupodivu přistihneme, že tomuhle geniálnímu padouchovi se specifickým humorem bůhvíproč držíme palce a přejeme štěstí.
 
Již vyšlo: Krycí jméno Tesseract: LOVEC
 
Videoupoutávka na předešlou autorovu knihu:
 
 
Formát 129 x 206 mm, vázaná s přebalem
432 strany, 349,- Kč
 
-0000000000000koupit-knihu-ruz.jpg 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×