Jdi na obsah Jdi na menu
 


SUPERSEX S KÁMASÚTROU - Nicole Baileyová

34974-supersex-s-kamasutrou.jpg

Toužíte-li po smyslnějším, hravějším nebo prostě pestřejším a intenzivnějším milostném životě, pak vám jednotlivé kapitoly nabízejí výběr neodolatelných poloh podle Kámasútry doplněných nejnovějšími technikami, které je náležitě okoření.
Naučíte se svádět a provokovat, dozvíte se, jak pomocí tantrického umění milovat prohloubit vztah s milencem, jak proměnit sex v cestu smyslového objevování naplněného rozkoší... a jak si osvojit milostná tajemství, která zvýší erotické obrátky milování.
Formát: 191 x 233 mm, 152 stran.
Ukázka:
Zkuste tantru – Dýchání ve dvojici
 
Jeden z přínosů tantry spočívá v možnosti pohlavní akt zpomalit, čímž se stává smyslnějším, intimnějším a svůdnějším než běžná soulož v posteli na konci pracovního dne. Ke zvolnění tempa se výtečně hodí řízené dýchání.
Tiché splynutí
Svlékněte se a sedněte si proti sobě s nohama křížem. Sedět můžete na posteli nebo na zemi. Jakmile dosáhnete pocitu klidu, zavřete oči a pokuste se soustředit na dýchání. Vtáhněte vzduch nosem a sledujte, kde končí. Snažte se vědomě vtáhnout dech hluboko do břicha. Položte si na ně ruku, abyste cítili, jak se při nádechu klene. Představujte si, že vdechujete svou oblíbenou vůni, kterou chcete vtáhnout do hloubi celého těla.
Ponořte se plně do pozorování vlastního dechu. Vyžeňte ze svalů veškeré napětí. Zkontrolujte především, zda nemáte pevně sevřené či stažené čelisti, ramena a břicho. Až získáte pocit, že jste dokonale uvolnění, a budete pravidelně dýchat, otevřete oči a pohlédněte na partnera. Zadívejte se vzájemně do očí a pak pomalu začněte vnímat dech toho druhého. Poslouchejte jeho zvuk. Pozorujte jeho rytmus. Jste-li dostatečně blízko, dýchněte si na tvář. Posléze začněte dýchat společně, ve stejném rytmu a tempu. Cílem je sladit se s partnerem skrze dech. Zapomeňte na okolí a vše, co se děje ve vašem životě. Důležité je pouze tady a teď.
Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.
-00000000000KOUPIT-KNIHU-RUZ.jpg 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×