Jdi na obsah Jdi na menu
 


SE ŠARMEM PAŘÍŽANKY

0035189-se-sarmem-parizanky.jpg

Dokonalý průvodce světem francouzské elegance
 
Euromedia Group – Knižní klub vydává průvodce stylem francouzské módní ikony Ines de la Fressange SE ŠARMEM PAŘÍŽANKY
 
 
SE ŠARMEM PAŘÍŽANKY /PARISIAN CHIC/ - Průvodce stylem od Ines de la Fressange a Sophie Gachetové 
 
V čem spočívá tajemství elegance Pařížanek? Ines de la Fressange – francouzská módní ikona a ztělesnění pařížského šarmu – se s vámi podělí o své tipy, které se týkají stylu a krásy. Vtipně, zábavně a s osobitým humorem nabízí praktické rady, jak se oblékat jako pravá Pařížanka, jak si vybírat doplňky, jak se vypořádat s líčením i jak přistoupit k zařizování bytu. Představuje své oblíbené obchody s oblečením, kosmetikou i dekoracemi – na internetu i přímo v Paříži. A především, i díky fotografiím a Inesiným vlastním kresbičkám, které knihu doprovázejí, dýchá ze stránek nenapodobitelná pařížská atmosféra, prodchnutá radostí ze života.
 
V knížce navíc najdete i Inesina průvodce po utajené Paříži: doporučuje příjemné hotely a restaurace, neobvyklá místa, která stojí za to vidět, a nechybí ani tipy na výlety s rodinou. Se šarmem Pařížanky je dokonalý průvodce světem francouzské elegance, který oceníte, ať už se rozhodnete navštívit město na Seině, nebo zapracovat na svém pařížském šarmu doma.
 
Knižní klub 2012, MOC 449 Kč, počet stran 240
  
Ines de la Fressange patří mezi první francouzské modelky, které dosáhly mezinárodního věhlasu. Pro mnohé ztělesňuje typickou Francouzku – je krásná, elegantní, velmi aktivní, sebevědomá a má šarm. Svou kariéru začala v sedmnácti letech a jen krátce nato ji objevily slavné módní domy (Kenzo, Jean Paul Gaultier nebo Christian Lacroix). Několik let platila za múzu Karla Lagerfelda. V roce 2008 se vrátila na molo a zazářila na přehlídce Jeana Paula Gaultiera. Její kariéra tím ovšem zdaleka neskončila. Nyní, ve třiapadesáti letech, je tváří značky L´Oreal Paris. Kromě toho řídí firmu Roger Vivier, specializovanou na boty, kabelky a doplňky, a navrhuje pro ni modely. Je vdovou, má dvě dospívající děti. Jako model Pařížanky jí na fotografiích v knize posloužila její sedmnáctiletá dcera Nine d´Urso.
 
Sophie Gachetová je módní redaktorka francouzského Elle.
 
Koupíte v knihkupectví a www.bux.cz.
 
-00000000000KOUPIT-KNIHU-RUZ.jpg  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×