Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh odsouzeného vraha Jiřího Kajínka na knihkupeckých pultech již 11. srpna 2010!

14. 7. 2010
Rozuzlení „kauzy“ nejznámějšího nájemného vraha České republiky Jiřího Kajínka se v českých kinech očekává již 5. srpna 2010!  Kriminální trihller má na svědomí producent, herec a kaskadér Petr Jákl, který se ujal nejen režie a produkce, ale spolupodílel se také na scénáři.  
 
Příběh, který přinese nová dosud zamlčená fakta a skutečnosti, které Kajínek ještě nikdy nikomu nesdělil, se objeví nejen ve filmu, ale také v knižní podobě z produkce nakladatelství FRAGMENT.
Na knižní titul se stejnojmenným názvem Kajínek se mohou čtenáři těšit
již 11. srpna 2010!
 
 
ObrazekOdsouzen na doživotí.

Je Kajínek obětí konspirace nebo chladnokrevný zabiják? Byl jeho útěk z vězení na Mírově snahou o obnovení případu nebo mu šlo o zastrašení a ovlivňování svědků?

Vězeň nemá co ztratit a kromě sebe nevěří nikomu, ani mladé advokátce, která se mu snaží pomoci. I ona však velmi brzy zjistí, jak nebezpečné je vyptávat se!

V jeho případu je stále mnoho dohadů a nejasností. Dozvíme se odpovědi alespoň na některé otázky a dojde k objasnění dosud utajovaných skutečností?
 
Podle scénáře ke stejnojmennému filmu.
 

Formát: 165x235 mm, váz. 112 str., 199 Kč

Obrazek

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×