Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kushi Michio - Umění orientální diagnostiky

3. 8. 2013

0035733-umeni-orientalni-diagnostiky.jpg

Kompletní kniha orientální diagnostiky
Zásady této metody se zrodily a dodnes používají v Japonsku, Koreji, Číně a Indii a patří do jejich náboženských, kulturních a filozofických tradic dlouhá staletí.
Základní principy umění diagnózy
Pomáhají pochopit, jaký je náš aktuální zdravotní stav, jak je na tom rodina, blízcí, přátelé. Kniha může posloužit jako výchozí bod cesty za naprostým zdravím, svobodou a štěstím.
Fyzickou a mentální konstituci člověka formují:
Dědičné faktory pocházející z buněk matky a otce, výživa a prostředí v období růstu, podmínky života rodičů a předků, datum početí a porodu, místo narození a růstu, jídlo, kterým jsme byli krmeni v době růstu, společenské a kulturní vlivy.
Tělo nám všechno prozradí, tělo nikdy nelže. Naučíte se umění diagnózy, metodu používanou dodnes v téměř celé Asii – jak dotykem, pohledem a tlakem poznat z tělesné konstituce, tvaru hlavy, posazení očí, velikosti dlaně, tvaru prstů zdravotní problémy. Kompletní kniha orientální diagnostiky pomáhá pochopit, jaký je náš aktuální zdravotní stav, jak je na tom rodina, blízcí, přátelé. Kniha může posloužit jako výchozí bod cesty za naprostým zdravím, svobodou a štěstím.
Vydala Euromedia Group k.s. Ikar

-0000000000000koupit-knihu-ruz.jpg

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×