Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chris Roberts – HEATH LEDGER: Ilustrovaná biografie

15. 2. 2009

Obrazek

Životní příběh talentovaného filmového herce…
 
Když se objevila zpráva o Heathově tragické smrti, vyvolala ve světě showbyznysu šok. Za roli v trháku Zkrocená hora byl Ledger nominován na Oscara a zdálo se, že má před sebou hvězdou kariéru. Nikdo nemohl uvěřit, že tohle jasné světlo tak najednou pohaslo.
 
Ledger byl pověstný svou oddaností práci. Byl to mladý muž, jehož ambice ho vedly, aby se vyhýbal hollywoodské škatulce krasavce, již mu chtěli přiřknout, ve prospěch rolí, které by mu pomohly naplnit potenciál jako herci.
 
Tato kniha vypráví o tom, jak jej jeho cílevědomé odhodlání stát se nejlepším odvedlo z domovského Perthu v Západní Austrálii a přivedlo k životu mezinárodní celebrity. Sleduje jeho kariéru od okamžiku, kdy se poprvé objevil na scéně ve škole v deseti letech, až po mnohá vystoupení na červeném koberci při udělování cen BAFTA, Zlatého globu a Cen Akademie.
 
Kniha, s fotografiemi od nejranějších let až po předčasnou smrt v osmadvaceti letech v lednu 2008, je poctou talentu Heatha Ledgera.
 
Za ztvárnění Jokera ve filmu Temný rytíř získal v lednu 2009 Zlatý Globus.
 
Formát 215 x 279 mm, brožovaná
112 stran, 299,- Kč
 

Vydalo nakladatelství Metafora

Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×