Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chelsea Handlerová – Kamarádka vodka

27. 5. 2009

Obrazek

Sbírka osobních postřehů oblíbené a uznávané komičky…
 
Potřebuje-li se Chelsea Handlerová zbavit problémů, obrátí se na vyšší moc – vodku. Udělali byste to také, kdybyste zjistili, že si váš přítel užívá s křížencem pekingského palácového psíka a pudla nebo kdybyste museli předstírat, že jste na svatební cestě se svým otcem, abyste dostali v letadle vyšší třídu. Buďte vítáni ve světě Chelsey – místě, v němž vládne absurdita a nejlepší obrannou linií je rychlá improvizace.
 
V této bujaré, delikátně sestavené sbírce vytahuje Chelsea z minulosti příběhy o své rodině, vztazích a životní dráze, které se ve své izolovanosti stávají humornými. Ať již přesvědčuje spolužáky ze třetí třídy, že byla vybrána, aby hrála v pokračování Vojínky Benjaminové dceru Goldie Hawnové nebo začne chodit s ryšavým mužem, aby ukázala, že nezná diskriminaci, či se stará o sprostou, rum milující trpasličku, která vypadá jako ona, jen v menším vydání, dokáže se Chelsea vždy zaplést do neskutečně trapných situací.
 
Tato kniha příkladně ukazuje, proč se její otevřenost a neodolatelný humor staly jedním ze svěžích hlasů současné komedie.
 
Formát 129 x 206 mm, vázaná s přebalem
cca 264 stran, 249,- Kč
 
Vydalo nakladatelství Columbus
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×