Jdi na obsah Jdi na menu
 


Božena Svárovská - Deník odbarvené blondýny 4

27. 7. 2010

Obrazek

Kdo by čekal, že zrovna odbarvená blondýna Božena Svárovská se dokáže usadit, zamilovat a dokonce snad založit rodinu, tomu by se členku klubu Neprovdatelných jen vysmály. A najednou je to tady. Božena Svárovská přichází s dalším deníkem a najednou místo plastických operací řeší rostoucí těhotenské břicho, hledání ideálního muže vyměnila za snahu nepokazit vztah s NÍM a alkoholové kocoviny se proměnily na ranní nevolnosti. A všichni kolem si na ní musí dávat pozor, protože je ještě víc náladová, děsně plačtivá, hystericky žárlivá, pořád naštvaná a hlavně vytočená, když se jí někdo pokusí tvrdit, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy.
 
239 Kč | vázaná s přebalem | 232 stran | 130 x 200 mm
 
UKÁZKA:
Nejsem ten typ ženy, která začne s narůstajícím věkem šílet a pořídí si miminko za každou cenu. Považuji to za svoji úžasnou výhodu, protože šílenství některých známých v mém okolí bylo na pováženou (kolegyně Diorka po dosažení magické třicítky začala obcházet bary a zoufale se pokoušela dostat do postele a později do života každého trochu slušného chlapa, který se vedle ní objevil, zarazila to až hodně nepříjemná pohlavní choroba, která prý vyřadila z provozu její reproduční orgány). Ovšem pokud si myslíte, že jsem jedna z těch kariéristek, které každému cpou, že žádné miminko nechtějí, tak to je omyl. Stejně si myslím, že všechny, co to říkají, se tím jen snaží zakrýt neschopnost sehnat si vhodného partnera, a tedy i otce vlastních dětí. Já jsem vždycky věděla, že děti chci. Ale pořád se zdá, že jsem dost mladá, abych to musela hnát dopředu.
 
Mladá fronta a.s.
www.kniha.cz
www.mf.cz
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×