Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anna Ekbergová - Šťastně až do smrti

1.jpg

Dánský thriller od autorky bestselleru Ztracená

 

Napínavý thriller o úkladné, dokonale naplánované vraždě. Dramatický příběh o majetnictví ve vztahu, o vášni, sexu a tajemstvích druhých. Pravdivá sonda do manželství, kde je i přes vnější dojem vše nakřivo.

 

Christian a Leonora. Manželé kolem padesátky, přes dvacet let spolu. Měli by být šťastní. Mají všechno: peníze, krásný dům i společenské postavení. Zákeřná nemoc jejich osmnáctiletého syna, která je stála spoustu sil, je konečně na ústupu a před nimi se otevírá světlá budoucnost. Nebo snad ne? Jednou v noci Christian dostává SMS, a když odmítne Leonoře zprávu ukázat, vzbudí v ní podezření.

 

Na Christianově pracovním večírku se její podezření potvrdí. Přistihne manžela při sexu s  kolegyní, mladou architektkou Zenií. Později Christiana konfrontuje, ten vše zapírá a je rozhodnutý ji opustit. Leonora se s tím nechce smířit, vydírá Christiana kvůli finančnímu podvodu a nutí ho zůstat v manželství.

 

V bezvýchodné situaci se Christian rozhodne, že se musí ženy zbavit. Počká si na Leonoru ve firemní dodávce na silnici v lese, kam chodí běhat, a srazí ji. Vrátí se domů, nalije si drink a vtom se objeví Leonora. Co to vlastně udělal?

 

Za pseudonymem Anna Ekbergová se skrývá dvojice dánských úspěšných autorů: Anders Rønnow Klarlund a Jacob Weinreich.

 

 

„Skvěle napsané, plné překvapení, bez obav využívající či odhazující klišé. Úžasně děsivé.“

– týdeník Femina

 

„Tempo románu s dalšími a dalšími vrstvami děje zrychluje. A najednou už není návratu.“

–Nordjyske Stiftstidende

 

 

Formát 129 x 206 mm, vázaná s přebalem

Překlad: Michaela Weberová

368 stran, 349,- Kč

 

-0000000000000koupit-knihu-ruz.jpg

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×