Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alice Claytonová - Roštěnka

14. 11. 2014

1.jpg

Sexy příběh vtipem přímo NABITÝ!

Kvůli komu Nabíječ zahodil klíč od svého harému? No přece kvůli Roštěnce!

Jenže s postupem času se jejich vztah čím dál víc podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost totiž nepřináší jen nebetyčné slasti, ale i strasti. Alespoň že Simon létá fotografovat po celém světě a láska i hory přenáší. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné kecky, a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, kdyby víc času doma trávila i Caroline... (Že by v tom sehrála roli její cuketová buchta, nebo snad kuchyňský mixér?!) Jenže ta v práci neví, kam dřív skočit, a se zahnizďováním tolik nespěchá. Zkrátka blázinec na entou. A klidu jim nepřidají ani milostné eskapády jejich přátel a kocoura Clivea.

ALICE CLAYTONOVÁ léta pracovala v kosmetickém průmyslu, pak si však řekla dost, vzala do ruky laptop a odstartovala svou závratnou kariéru spisovatelky. Alice zbožňuje práci na zahradě (až na pletí záhonů), pečení (až na následné uklízení) a nedávno prozradila, že se jí podařilo přesvědčit svého přítele, aby se s ní konečně oženil.

Přeložila Jana Montorio Doležalová

249 Kč | flexovazba | 232 stran | 140 x 210 mm

Mladá fronta a.s.
www.kniha.cz
www.mf.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×