Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavel Horna - MIDDLESTONE - Kniha první

30. 9. 2010

Obrazek

Fantasy podle PRAVDĚPODOBNĚ SKUTEČNÝCH historických událostí
Konec 18. století.
Nebezpečná mise skřítků z podzemního království Middlestone do světa nadzemek (lidí) na záchranu kamarádů zákeřně zajatých nejmenovaným knížetem z malé země uprostřed Evropy.To je stručný obsah rukopisu plného napětí a tajemných náznaků, který zanechala budoucím generacím záhadná autorka.Pavlíně a Honzovi, třináctiletým hrdinům ze současnosti, se nalezením rukopisu změní život.Existovalo nebo ještě existuje Middlestone? Skutečně tehdy skřítkové používali Dlouhé hlasy, tedy mobilní telefony? A jorkšírský krtek že byl předchůdcem jorkšírského teriéra? Že by ropa vznikla tak šíleným způsobem, jaký je v rukopise naznačen? Otázek je mnoho a naši hrdinové postupně zjišťují, že autorka rukopisu nehodlá svá tajemství prodat jen tak lacino. První díl fantasy trilogie, která možná ani není fantasy. Kdo ví?
 
Doporučená cena 297Kč
Součástí knihy je volná dětská vstupenka v hodnotě 100Kč do Westernového městečka Boskovice pro sezonu 2011 (do 18ti let).
Vydalo nakladatelství Miloš Palatka – ALMI
www.almi.cz
Kniha vychází pod velkou marketingovou podporou ze strany knižního distributora KOSMAS a nakladatele.
Na zadní straně  a uvnitř knihy je recenze od herečky Aleny Antalové:
„Tato knížka mi kromě krásných chvil přinesla i utužení mé staré, vnitřní jistoty v lidskou slušnost, lásku, víru, čestnost, jednoduchost, čistotu, klid a bezpečí. I když je to svět skřítků. Ale můžeme to od nich odkoukat a vzpomenout...
 Jdem na to...? Alena Antalová..“
 
Milý čtenáři,
nechci Tě zdržovat zbytečnými slovy, obzvlášť když Tě čeká  dobrodružství, tak nevšední. Přeji Ti, abys při čtení této knížky prožil stejně napínavé chvíle jako já. Musím se přiznat, že Ti je v koutku duše závidím.
Těším se , až se bude podle předlohy Middlestone točit film. Jen nevím co budu hrát já? Nesnášelová by byla dost dobrá, jen jestli jsem na ni ten správný typ?
Vanilka to jistí... :).
Vždycky jsem tušila, že skřítkové existují. A teď už mi to nikdo nevymluví.
Doufám, že mě v tom nenecháš a přidáš se.

                                                        S díky Alena Antalová...

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×