Jdi na obsah Jdi na menu
 


Netradiční pohádky Michala Nesvadby o dveřích

19. 9. 2010
Oblíbený protagonista pořadů pro děti, herec, scénárista a choreograf všech svých vystoupení Michal Nesvadba připravil zbrusu novou knížku, kterou pod názvem „Pohádky o dveřích“ vydává Nakladatelství Fragment. Na knižních pultech se tato kniha objeví již 21. září 2010!
 
Michal Nesvadba na vzniku knihy spolupracoval se svou maminkou výtvarnicí Jaroslavou Nesvadbovou, jejíž ilustrace doprovázejí jednotlivé pohádky. Kromě maminky se však na tomto knižním titulu podílel i jeho bratr Martin a dcera Josefína.
Kniha pohádek a krátkých komiksových příběhů je výjimečná především svým neobvyklým námětem – tj. příběhy o dveřích. Michal Nesvadba v ní dětem, kterým je knížka určena,  prozradí, co všechno se může stát, když se dveře začnou chovat jako lidé.
 
Křest knížky Pohádky o dveřích proběhne ve středu 6. října 2010 od 16 hodin v Paláci knih LUXOR na Václavském náměstí v Praze z účasti autorů Michala a Jaroslavy Nesvadbových. 
 
 
ObrazekAnotace:
 
Dveře jsou všude kolem nás, ale co o nich vlastně víme?
Že si je lidé podávají, že z nich někdo vystrkuje nos a že mají vždycky kliku (dokonce dvě).
Umíte si představit, že by dveře mohly chodit, běhat nebo dokonce mluvit? Proč ne?
O tom, co všechno se může stát, když se dveře začnou chovat jako lidé, vypráví krátké komiksové příběhy a pohádky Michala Nesvadby.
 
 
Autor: Michal Nesvadba
Ilustrace: Jaroslava Nesvadbová
 
 

Pro děti od 4 let

Obrazek

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×