Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miloš Kratochvíl, Daniela Krolupperová-Draka je lepší pozdravit aneb O etiketě

12. 7. 2009

Obrazek

Slušnému chování je potřeba se učit již od útlého věku. Aby ale děti neodradily suché poučky či odtažité kárání, rozhodli se autoři učit je etiketu prostřednictvím příběhů. Je v nich ukryto poselství o tom, že má člověk vždy slušně zdravit, prosit i děkovat, že si musí po sobě uklízet, neničit věci, dělit se s ostatními, že nemá být lhostejný ke svému okolí. Ke každému příběhu je připojen rádce pro rodiče, jak mají ratolesti dobrému chování učit, i tipy na to, jak vlastně takové dobré chování vypadá (například u stolu). A nakonec, aby se to všechno dobře pamatovalo, nechybí pěkná básnička.
 
Inspirace: Eliška Hašková-Coolidge
 
 
Ilustrace Markéta Vydrová
249 Kč | vázaná bez přebalu | 136 stran | 165 x 235 mm
 
Mladá fronta a. s.
www.bookcafe.cz
www.mf.cz
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky za odkaz

(Markéta, 19. 7. 2009 0:20)

Pěkný večer,
děkuji za oba autory i za sebe za odkaz na knihu. Jsem její ilustrátorkou a velmi mě těšilo na ní spolupracovat, protože paní Krolupperová s panem Kratochvílem ji napsali opravdu báječně! Pokud by měl kdokoli zájem podívat se na ukázku z knihy či na ilustrace, může zde: http://www.marketavydrova.cz (odkaz je níže na úvodní straně).
Ještě jednou díky a zdravím.
Markéta Vydrová

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×