Jdi na obsah Jdi na menu
 


Knižní novinka Svět zvířat: Interaktivní poznání pro děti a relax pro dospělé

svet-zvirat_knizni-novinka.jpg

Ideální zábavu na prázdniny, a to jak pro děti, tak pro dospělé, představuje knižní novinka z edice Kouzelné čtení Svět zvířat. Jedná se o speciální interaktivní knihu, která pomáhá dětem objevovat svět kolem nich, poznávat a zábavnou formou získávat znalosti a kreativitu. Svoji oblibu si najde i u dospělých, kteří se díky knize mohou přenést do dětství a příjemně u knihy relaxovat.

Svět zvířat patří k moderním propracovaným interaktivním knihám. Díky speciální mluvicí tužce získává Svět zvířat zcela nový rozměr. Tužka totiž s čtenářem doslova komunikuje! Pomocí optického kódu dokáže tužka rozpoznat záznam a čtenáři jej předčítá. Svět zvířat si tak snadno mohou „přečíst“ i děti předškolního věku, které ještě neumí číst a mohou jednoduše poznávat nejrůznější zvířata, zvuky, které vydávají i prostředí, v němž žijí.

Kniha je zároveň ideální zábavou na prázdniny. Díky mluvicí tužce není čtenář vázán nutností u knihy sedět a soustředit se na četbu, ale může si ji jako zábavu vzít například na dovolenou, k vodě nebo ji využít ve volných chvílích.

Svět zvířat si ale zcela určitě zamilují i dospělí. Ti ocení zejména interakci, zábavnou složku a relax u knihy. Znovu si tak připomenou jednotlivá zvířata, zvuky, které jsou pro ně charakteristické i prostředí, ve kterém žijí. 

Novinka je také výbornou alternativou pro rodiče, kteří nechtějí dítěti pořídit tablet. Svět zvířat totiž skvěle spojuje poetiku knihy a interakci v podobě mluvicí tužky. Dítě tak opět obnoví vztah ke knihám a zároveň nebude ochuzeno ani o moderních technologie, po kterých tolik touží.

Kouzelné čtení – Svět zvířat také dokonale rozvíjí dětskou fantazii, představivost a kreativitu. Projekt Kouzelné čtení je namluven patronkou Zorou Jandovou a dalšími předními českými herci jako je Josef Somr a Otakar Brousek ml. Ideální pro všechny děti v předškolním i školním věku, i pro dospělé, kteří hledají příjemné rozptýlení. K dostání v prodejnách Albi po celé ČR a na www.modernihry.cz.

Výrobce: Albi

Cena: 
399 Kč
www.kouzelnecteni.cz


 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×