Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fragment myslí na školáky!!!

22. 7. 2009

ObrazekSlepé mapy – Zeměpis

Procvičte si zeměpis! Dokážete pojmenovat všechny africké státy? Najdete pramen Nilu? Víte, kde leží Slavonice? Vše si můžete vyzkoušet ve více než 50 slepých zeměpisných mapách všech kontinentů, světových regionů a krajů České republiky. Výborná pomůcka pro výuku žáků 2. stupně ZŠ i studentů středních škol.
 
Formát 207x290 mm, brož., 56 str., 149 Kč
Vhodné nejen pro žáky 2. stupně ZŠ!
 

 

ObrazekČtenářský deník –1. stupeň ZŠ

Čtenářský deník je titul určený všem malým čtenářům – jde vlastně o barevný ilustrovaný pracovní sešit, do kterého si mohou zaznamenávat své čtenářské zážitky. 
Zapsat takový záznam není úplně jednoduché, a proto je v deníku připravená osnova pro každý literární žánr, s nímž se děti na 1. stupni ZŠ potkají. Práci jim ještě usnadní ukázka jednoho zpracovaného zápisu. A nezapomněli jsme ani na to, že děti rády malují, a tak počítáme i s prostorem pro jejich vlastní ilustrace.
 
Formát 165x235 mm, brož, 48 str., 79 Kč
 
 

ObrazekČtenářský deník –2. stupeň ZŠ

Čtete rádi a chcete si zaznamenat své čtenářské zážitky? Nebo si jen potřebujete vést obvyklý školní čtenářský deník? Pak využijte náš pracovní sešit – značně vám usnadní a zpříjemní práci!
 
Jsou v něm již připravené formuláře pro každý literární žánr, s nímž se na 2. stupni ZŠ potkáte – stačí se nechat vést osnovou a vyplňovat. Pokud byste si nebyli jisti, kterou osnovu zvolit, najdete na konci sešitu přehled všech žánrů i s návodem, jak je rozlišit. A pro inspiraci je tu i zpracovaná ukázka jednoho díla.
Nemusíte opisovat od kamarádů, stačí využít originální Čtenářský deník.
Formát 165x235 mm, brož, 48 str., 79 Kč
 
 
ObrazekŠkola s přehledem – tabulky pro žáky 1. stupně ZŠ
 
Škola stručně a přehledně! Balíček obsahuje přehledné tabulky s vybraným učivem z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a okruhu člověk a jeho svět. Přehledné tabulky jsou určeny především žákům 1. stupně základních škol.
 
Formát 198x292 mm, 12 str./6 sam. listů, 129 Kč
Pro žáky 1. – 5. tříd ZŠ!
 
 

 

ObrazekŠkola s přehledem – tabulky pro žáky 2. stupně ZŠ (přírodní obory)

 
Škola stručně a přehledně!  Balíček obsahuje tabulky s vybranými tématy z přírodovědných oborů: matematika – aritmetika a geometrie, fyzika, biologie, chemie a zeměpis. Přehledné tabulky jsou určeny především žákům 2. stupně základních škol, ale i všem, kteří si chtějí připomenout získané poznatky.
 
Formát 198x292 mm, 12 str./6 sam. listů, 129 Kč
 
Pro žáky 6. – 9. tříd ZŠ!
 
 
 
ObrazekŠkola s přehledem – tabulky pro žáky 2. stupně ZŠ (humanitní obory)
 
Škola s přehledem! Balíček obsahuje tabulky s vybranými tématy z těchto humanitních oborů: český jazyk a literatura, anglický jazyk, dějepis a výchova k občanství. Přehledné tabulky jsou určeny především žákům 2. stupně základních škol, ale i všem, kteří si chtějí připomenout získané poznatky.
 
Formát 198x292 mm, 12 str./6 sam. listů, 129 Kč
 
Pro žáky 6. – 9. tříd ZŠ!
 
 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×