Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak je na tom Vaše duše? Zjistíte v pořadu Věda o duši na kanálu Spektrum

1. 5. 2011

Již od počátku byl člověk fascinován svou duší. Z pravěkých pohřebišť poznáváme, že lidé věřili v život po životě a svým mrtvým na onu cestu na druhý břeh dávali do hrobu dary. Co to vlastně je duše, umírá společně s tělem, nebo je na své tělesné schránce zcela nezávislá? A jak nám v bližším poznání naší duše může pomoci moderní věda? Odpovědi na tyto a další otázky můžete hledat v pořadu Věda o duši, který od 14. dubna vysílá stanice Spektrum, každý čtvrtek od 21.20 hodin. 

Tento dokument zkoumá tajemství lidské duše ve světle nejnovějších poznatků specializované medicíny, robotiky a psychologie. Výzkumem zážitků lidí, kteří přežili svou vlastní smrt, a uměle vyvolaných stavů zmanipulovaného vědomí se vědci usilovně zkoušejí dopracovat k řešení nejzásadnějších otázek lidského bytí. Teď je i my můžeme doprovodit na jejich cestu za pochopením duše, rozumu a procesu uvědomování si sama sebe.

bez-nazvu-1.jpg

O společnosti Chello Central Europe
Chello Central Europe je obchodní jednotkou společnosti Chellomedia, přední mezinárodní mediální firmy a evropské obsahové divize společnosti Liberty Global, Inc. Její současné portfolio kanálů pro daný region tvoří televizní stanice Minimax, Filmmúzeum, Spektrum, SPORT1, SPORT2, SPORT M, Deko, TV Paprika, Zone Club, Zone Romantica, Zone Europa a MGM. Kromě svých tematických televizních stanic společnost dále provozuje firmu AT Media, přední polskou agenturu zabývající se prodejem reklamního času na tematických stanicích, která začala v nedávné době působit také v České republice a Maďarsku. Dále společnost Chello Central Europe poskytuje distribuční a marketingové služby celé řadě zavedených televizních společností v celém regionu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×