Jdi na obsah Jdi na menu
 


Steel Danielle - Světla Jihu

25. 4. 2011

34412-svetla-jihu.jpg

Jedenáct let už uběhlo od chvíle, kdy za sebou Alexa Hamiltonová nechala světla amerického Jihu, aby utekla od manželovy zrady a krutosti jeho povýšené charlestonské rodiny. Nyní pracuje jako asistentka okresního návladního a jako prominentní žalobkyně posílá do vězení jednoho zločince po druhém. Její neméně důležitou rolí je úloha matky – svou sedmnáctiletou dceru Savannah, se kterou žije sama, nadevše miluje.
Všechno se však změní, když Alexa dostane nový případ: chystá se soud s Lukem Quentinem, obviněným ze série vražd mladých dívek. Běžný proces nabere děsivé obrátky, když Savannah začne dostávat výhružné dopisy. Alexa si je jistá, že za nimi stojí Quentin a že znamenají velké nebezpečí. Dobře si uvědomuje, musí udělat nejtěžší volbu ze všech – aby dceru ochránila, musí ji poslat na místo, kam se nikdy nechtěla vrátit: k manželově rodině do Charlestonu.
 
Zatímco Alexa v New Yorku bojuje u soudu, Savannah objevuje část své rodinné historie, o níž neměla ponětí. Nová tajemství jsem odhalena, staré rány otevřeny – a když se Alexa a Savannah opět shledají, jejich životy už nebudou stejné.
 
Vydává Euromedia Group k.s., Ikar
K dostání u každého dobrého knihkupce a na www.knizniweb.cz
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×