Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUTĚŽ O VIP VSTUPENKY NA 17. KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA

ikona tiskárny Vytisknout

wobas14_nikola_srajerova.jpg17. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA se otevře pro návštěvníky v předjarním týdnu v pátek 14. a v sobotu 15. března 2014 opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. 

Pro očekávaných osmnáct tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky více než tři stovky vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele.
Návštěvníci se mohou těšit na trendy v líčení, účesech, odívání – look 2014.
Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Lindy Valsami, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Blanka Hašková a jiní. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.
Veletrh nabízí návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. Patří k němu jako základ duševní pohoda, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.
K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní klání. K „highlights“ patří dlouho očekávaná týmová soutěž Pavla Bauera (tým tvoří vizážista, kadeřník a modelka) CREATIVE IMAGE TEAM. Další prestižní soutěží bude FOTO MAKE-UP pořádaný skvělou vizážistkou a mistryní ČR 2006 Štěpánkou Podroužkovou. Soutěž v nail artu bude opět o kresbě, nadání a kreativitě, převážně ve 2D, zatímco pro soutěž v přírodní manikúře budou používány tzv. „strip-laky“ s převratnou technologií odstraňování laku.
Nebudou chybět ani juniorské soutěže: finále školních soutěží v make-upu a v účesové tvorbě, stejně tak soutěže mladých designerů. Nově se bude soutěžit v prodlužování a zahušťování řas, odlehčením pro zúčastněné bude opět soutěž věnovaná nejen kráse, ale především dobré fyzické kondici a vypracovanému tělu mužů i žen, pořádaná pod názvem Beauty & Fitness Cup.
b31__d8d5265-cepelak.jpgV několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou mimo jiné největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení pro kosmetiku PROKOS a velká řada dalších specialistů.
Další informace pro jarní veletrh najdete na www.worldofbeauty.cz   
Informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh
Na e-mail soutez@raduzyrecepty.com zašlete odpověď na otázku:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 14. – 15. 3. 2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční prestižní soutěž FOTO MAKE-UP Štěpánky Podroužkové. Jaké je téma soutěže?
a) Filmová hvězda
b) Prkna, která znamenají svět
c) V záři reflektorů
 
Do předmětu e-mailu napište heslo: WORLD BEAUTY & SPA
 
Soutěž končí 5. 3. 2014
 
Výhra:
1. - 10. cena: 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014
 
Výhry dodala:
-firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 14. – 15. 3. 2014
 
- Každý z účastníků soutěže může zaslat pouze jeden e-mail.
- Výherce bude na výhru upozorněn mailem a zveřejněn v rubrice VÝHERCI!
- Výhry nelze vyplatit v hotovosti, ani je vymáhat právní cestou.
- Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
- Z došlých odpovědí bude vylosováno 10 výherců
- Odesláním soutěžního e-mailu dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v e-mailu za účelem předání ceny v soutěži, pro marketingové účely RadůzyRecepty.com a pořadatele soutěže.
- Více o pravidlech soutěže zde: PRAVIDLA SOUTĚŽÍ
- Účastí v soutěži dáváte najevo, že s pravidly souhlasíte
.
 

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×