Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUTĚŽ O KOSMETICKÝ BALÍČEK A VIP VSTUPENKY NA VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA

ikona tiskárny Vytisknout

Již 19. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA

 

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA v předjarním týdnu dne 13. a 14. března 2015 v moderním prostředí letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA.

 

S přicházejícím jarem nastává čas pro úpravy vzhledu, omlazení, ozdravení pleti, novou barvu i střih vlasů, či zbrusu nový image. Pro inspiraci i nákup novinek ze světa přírodní kosmetiky, péče o pleť, krásné vlasy, tělo i nehty nezapomeňte navštívit veletrh World of Beauty & Spa. Nelze opomenout ani další oblasti, které na veletrhu najdete, jako je aromaterapie, či regenerace těla i duše. Své novinky představí více než 300 vystavovatelů zastupujících stovky zajímavých značek, které Vás jistě oslní.

 

Dva dny plné zážitků přinese program na hlavním podiu i v saloncích, kde bude probíhat  program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging péči, která se stává stále více populární. Naučit se můžete také alternativní způsoby, jak pečovat o své zdraví a o svůj vzhled. Nebudou chybět ani nové trendy v líčení, jak jinak než v podání vizážistů Pavla Bauera a Štěpánky Podroužkové. Těšit se můžete také na kadeřnickou show v podání Honzy Hlaváčka, Martina Loužeckého, Romany Topinkové, Honzy Špilara a dalších úspěšných kadeřníků.

 

Jak se oblékat? Odpověď na tuto otázku nám předvede řada českých miss a dalších známých tváří při několika módních přehlídkách, které jsme pro Vás připravili.

Nedílnou součástí veletrhu World of Beauty & Spa jsou zajímavé soutěže, které si opět zaslouží Vaší pozornost. Jednu z nejzajímavějších podívaných přinese velké finále soutěže Pavla Bauera CREATIVE IMAGE TEAM s tématem „VIVA LA FRIDA“. Inspirací tohoto témata se stala světoznámá malířka Frida Kahlo, díky které soutěžící mohou využít rozmanitosti barev, symbolů a tvořit obraz duše tak barevné, jakou byla ona sama.

Mezi další soutěže, které veletrh přinese, patří mezinárodní mistrovství v NAIL ARTU, které se tentokrát nese v duchu vášnivého španělského FLAMENCA. Také se můžete těšit na mistrovství ČR v manikúře, nebo velké finále ve foto-makeupu Štěpánky Podroužkové. Téma této soutěže je FASHION STREET a soutěžící tedy budou mít možnost vyjádřit svou představu stylů, které jsou k vidění na rušných světových ulicích.

To vše a mnohem víc Vás čeká na mezinárodním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který bude probíhat ve dnech 13. a 14. března 2015 v pražských Letňanech.

Budeme se na Vás těšit

 

Váš tým veletrhu World of Beauty & Spa

 

Další informace najdete na www.worldofbeauty.cz

Popřípadě na našich stránkách na Facebooku: http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

 

 

Na e-mail soutez@raduzyrecepty.com zašlete odpovědi na otázky:

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 13. – 14. 3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany bude probíhat prestižní finále soutěže Creative Image Team by Pavel Bauer. Která dvojice bude soutěžit jako tým 1?

a) Patrik Dix, Lenka Pivoňková
b) Marie Stárková, Lucie Loudínová
c) Michala Zábušková, Helena Kubinová

 

Kolik vystavovatelů se přibližně zúčastní veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 13. – 14. 3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?

a) 200
b) 100
c) více než 300

 

Do předmětu e-mailu napište heslo: BEAUTY & SPA

Soutěž končí 28. 2. 2015

 

Výhra:

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

2. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

3. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

4. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

5. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

6. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

7. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

8. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

9. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

10. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

 

Výhry dodala:

-firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 13. – 14. 3. 2015

 

 

- Každý z účastníků soutěže může zaslat pouze jeden e-mail.
- Výherce bude na výhru upozorněn mailem a zveřejněn v rubrice VÝHERCI!
- Výhry nelze vyplatit v hotovosti, ani je vymáhat právní cestou.
- Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
- Z došlých odpovědí bude vylosováno 10 výherců
- Odesláním soutěžního e-mailu dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v e-mailu za účelem předání ceny v soutěži, pro marketingové účely RadůzyRecepty.com a pořadatele soutěže.
- Více o pravidlech soutěže zde:
PRAVIDLA SOUTĚŽÍ
- Účastí v soutěži dáváte najevo, že s pravidly souhlasíte.

 

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×